Apie filmą:

Režisierė: Joanna Kaczmarek
Kompozitorius: Fryderyk Chopin
Pasaulinė premjera: 2022 m. spalio 14 d.

Trys koncertai. Trys pianistai. Trys išskirtinės istorijos. Dokumentinis filmas apie tris pianistus, besiruošiančius koncertams vietose, susijusiose su didžiausiais žmonijos konfliktais. Lenkų pianistas Leszek Możdżer ruošiasi koncertui Aušvico-Birkenau muziejuje, buvusioje nacistinės Vokietijos koncentracijos ir naikinimo stovykloje, korėjiečių pianistas Won Jae-Yeon planuoja groti Chopino koncertą padalintoje Korėjoje (ant Seung-il-gyo tilto, kurio vieną pusę statė Pietų Korėja, o kitą  – Šiaurės Korėja), o Alepe gimęs sirų emigrantas Fares Basmadji rengia koncertą Libane.
Filmas nėra koncertų vaizdo įrašas. Jame parodomas kelias, kurį turi įveikti pianistai, norėdami šiuos koncertus sugroti. Kūrėjai dėmesį telkia į muzikų asmenybes, jų pamąstymus, taip pat į žmonijos konfliktus. Šis filmas skirtas ne tik klasikinės muzikos gerbėjams.

Joanna Kaczmarek – režisierė ir scenaristė, baigusi režisūrą Katovicų Silezijos universiteto K. Kieślowskio kino mokykloje ir teatrologiją Varšuvos teatro akademijoje. Moterų kinematografininkių sąjungos viena iš įkūrėjų ir valdybos narė, aktyvi visuomenės veikėja, kovojanti už moterų teises kino pramonėje. Trumpametražių filmų („Džentelmenai renkasi blondines“, „Nežinau“ ir kt.) ir dokumentinių filmų („Gosia, įvartį!“, „Bičiuliai“ ir kt.). Sukūrė „Teatroteka“ ciklo televizijos filmą pagal Agnieszkos Wolny-Hamkało pjesę „Laba diena, visi mirsime“.